Tworzymy meble na zamówienie

podchodząc do Klienta indywidualnie stawiając na odpowiednie wykonanie pojedynczych zamówień z naciskiem na jakość.

Rynek oferuje dziś ogrom producentów dostarczających gotowe meble, lecz nie każdy oferuje możliwość wykonywania mebli na indywidualne zamówienie, które będą przede wszystkim wyjątkowe. Oferujemy Klientom różnego rodzaju meble na wymiar. Nasza oferta to przede wszystkim oryginalne meble do kuchni, szafy, czy wszelkiego rodzaju zabudowy. Nasze usługi są w pełni kompleksowe i koordynowane przez specjalistów, którzy wykonają odpowiednie pomiary, stworzą projekt, doradzą w wszelkich ważnych kwestiach, wyprodukują meble, zajmą się ich montażem, a nawet zainstalują sprzęty elektroniczne. Klient może liczyć na ścisłą konsultacje oraz indywidualne podejście przy projektowaniu mebli.

Idea naszej marki

to stawianie na jakość, nie na ilość. Filozofia firmy ponadto skupia się na terminowości oraz wykonywaniu produktów z solidnych materiałów i akcesoriów, dzięki czemu nasze kuchnie, szafy, czy pozostałe meble do zabudowy są produktami na długie lata. Trwałość jest również uzyskiwana, poprzez unikanie zamienników, które wykazują się niedostateczną jakością. W efekcie tworzone pokoje czy kuchnie na wymiar będą latami cieszyć idealnym stanem. Fake TAG Heuer

Pełna pomoc i konsultacje z Klientem to przede wszystkim rozmowy i odpowiadanie na pytania odnośnie najdrobniejszych szczegółów. Wraz z Klientem ustalamy wszelkie aspekty techniczne projektując kuchnie na wymiar oraz pozostałe meble. Doradztwo będzie odnosić się do rozwiązań konstrukcyjnych, czy dodatkowych akcesoriów meblowych. Ważne jest również omówienie oświetlenia, które będą posiadać zabudowy lub szafy na wymiar. Pomagamy w doborze materiałów, z których zostaną wykonane fronty, czy blaty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

tel. 516-518-892
e-mail: biuro@meble-kuchnie.pl