Szafy na wymiar

Jesteśmy firmą, która wykonuje wszelkiego rodzaju szafy na wymiar oraz meble kuchenne. Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie wykonać zabudowy do garderoby lub np. meble do zabudowy przedpokoju. W naszym bogatym asortymencie posiadamy także meble do kawiarni oraz meble biurowe. Wykonujemy realizacje przeznaczone do wszystkich pomieszczeń w domu, takich jak pokój dziecięcy, sypialnia czy kuchnia.

Indywidualnie dopasowane

Nasze meble kuchenne wykonane mogą być na podstawie dostępnych projektów lub być wykonane jako tzw. kuchnie na wymiar. Indywidualnie dopasowane do pomieszczenia kuchennego w domu lub mieszkaniu naszego klienta. Istnieje także możliwość zamówienia w naszej firmie wykonania zabudowy łazienkowej składającej się z szafek stojących, wiszących oraz półek. Wszelkie elementy wyposażenia łazienki wykonywane są z wysokiej jakości elementów i zabezpieczone przed szkodliwym działaniem wody. Oferujemy także biurowe meble do zabudowy, dostosowane do warunków lokalowych danej firmy.

Meble do lokali gastronomicznych

Również właściciele kawiarnii znajdą w naszej ofercie meble przeznaczone do wykorzystania w lokalach gastronomicznych. Wszystkie oferowane przez nas meble mogą być wyposażone w przeszklenia lub grafikę, w zależności od wymagań naszego klienta. Dostępne są także meble tapicerowane wykonywane pod wymiar.

rolex replications

Drzwi przesuwne

Nasze szafy wyposażone są w systemy drzwi przesuwnych renomowanych producentów takich jak firmy Laguna oraz Bimak. Do wyboru klienta mamy systemy stalowe lub aluminiowe. Szafy i kuchnie na wymiar, jakie oferujemy, to kompleksowe wyposażenie pomieszczenia w niezbędne szafki, półki, krzesła i stół. Na etapie projektowania klient może zdecydować o ilości szuflad, szafek i wielu innych szczegółach by lepiej wykorzystać przestrzeń.

Jakość

Meble kuchenne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów i według najnowszych trendów wzornictwa. Nasze szafy wykonujemy zgodnie z zamówieniem klienta, może on zdecydować na zastosowanie wszelkiego rodzaju półek na buty, luster na drzwiach, drążków na ubrania oraz szuflady. Wszystkie te dodatki klient może dowolnie ze sobą komponować.

" data-lightbox=" block_26_pole2">

Meble na wymiar jakie wykonaliśmyZapraszamy do skorzystania z naszej oferty

tel. 516-518-892
e-mail: biuro@meble-kuchnie.pl